Переваги подобової оренди нерухомості

Подобовою вважається оренда квартир на строк від одного дня до одного місяця і є альтернативою проживання в готелях. Така оренда має ряд переваг у порівнянні із готельним номером.

Переваги подобової оренди нерухомості

Попит на подобові квартири неухильно зростає з кожним днем. Величезна кількість людей, приїжджаючи погостювати в будь-яке місто або просто відпочити, все частіше воліють орендувати квартири на невеликий термін. У цій статті розглянуто об’єктивні причини такого попиту, в тому числі на квартири в Тернополі подобово.

  1. По-перше, одномісний номер розрахований на проживання однієї людини. Так, наприклад, для проживання сім’ї, яка складається з 3-4 осіб необхідно замовляти 3-4 місний номер, за добове проживання у якому доведеться заплатити більшу суму, ніж за зняття на добу квартири.
  2. По-друге, квартири, що здаються в подобову оренду, обладнані необхідною побутовою технікою. Так само практично завжди в квартирах крім телевізора і стаціонарного телефону є доступ в інтернет, що дозволяє орендодавцю вільно спілкуватися і займатися роботою в мережі у звичному режимі.
  3. По-третє, знімаючи номер в готелі залишається відчуття, що знаходишся в гостях, так, наприклад для того, щоб запросити до себе в номер друзів вам необхідно повідомити про це адміністрацію готелю. Більше того, часто бувають випадки, коли прокинувшись вранці не хочеться надягати костюм і черевики для того, щоб сходити поснідати, а просто в домашньому халаті заварити собі чашечку кави, зробити тостів і викурити сигару, не взаємодіючи при цьому з сторонніми людьми.
  4. По-четверте, квартира в оренду стане прекрасним варіантом у такій ситуації, коли в місто ви приїхали лише на один день і вам необхідно просто десь переночувати, і у вас з собою є все необхідне. Так само, якщо ви збираєтеся взяти в оренду квартиру на тривалий період часу, вам нададуть суттєві знижки.
  5. По-п’яте, подобова оренда квартир на відміну від готельних номерів супроводжується додатковими послугами. Так, наприклад, якщо у вас є маленькі діти, то можна домовитися про надання послуг няні. Існує можливість замовлення їжі додому.

Всі перераховані вище переваги оренди квартир складають конкуренцію готельним номерам.

Необхідно знати

Якщо для вас оренда квартири на добу в будь-якому населеному пункті – це, насамперед, питання ціни, то варто звернути увагу на таку тенденцію: чим далі від центру міста квартира, тим нижчою буде оплата за неї. Вартість безпосередньо залежить і від комплектації квартири, якості її ремонту. Зрозуміло, що житло з євроремонтом буде дорожче тієї квартири, де зроблений косметичний ремонт з використанням недорогих будівельних і оздоблювальних матеріалів. Досить часто орендувати квартиру подобово, особливо якщо мова йде про житло в елітних будинках з шикарним ремонтом, вдається лише після надання власнику документів, що засвідчують особу тимчасового «господаря».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *